images

Kadi Tali

Treener
Tutvustus

Tantsimisega alustasin 6 aastaselt, esimeses klassis. Esialgu suunas ema mind peotantsu trenni, kuid kuna sõbrannad olid valinud showtantsu, siis liikusin ka mina neile järgi. Alustasin showtantsu treeningutega 7 aastaselt. Kuni keskkooli lõpuni õppisin mitme erineva treeneri käe all. Olen kokku puutunud erinevate tantsustiilidega, seal hulgas show-, peo-, rahva- ning vabatants. Põhikoolis osalesin mitmel korral ka tantsuvõistlusel Koolitants ning võtsin osa ka nende suvelaagrist, kus treeninguid viisid läbi mitmed mainekad tantsijad nii Eestist kui välismaalt. Samuti käisime paaril järjestikusel aastal Tantsupeol nii rahvatantsija kui ka võimlejana.
Pärast keskkooli suundusin elama ja tantsima Tallinnasse. Esialgu liitusin DanceLife Tantsustuudio ja FC Flora tantsutüdrukutega ning sealt edasi tantsustuudiosse Cerise, mis ühtlasi oli ka HC Kehra ergutustiim.
Tantsimine on tegevus, mis poeb iga sammuga üha sügavamale südamesse ja tekitab tunde, mida ei ole võimalik sõnadesse panna. Seda saab väljendada ainult tantsides. Olen veendunud, et see tunne on olemas juba üsna varajases elueas ning seda saab süvendada lõbusate ja huvitavate tantsutreeningutega.