Raskusaste: Intensiivne
Treeningutes õpitakse huvitavaid ja löövaid erinevates stiilides koreograafiaid, arendatakse painduvust ning raskemaid tantsuelemente. Suur rõhk on ka fitnessi poolel, kus treenitakse lihastööd. AllShow tüdrukud esinevad jalgpalli mängudel, korvpalli mängudel ning muudes huvitavates projektides.
Raskusaste: Keskmine
Tunnis tutvustatakse erinevate tantsustiilide põhisamme nagu show, hip hop, funky ja groovy street. Põhieesmärk on rütmitunde ja koordinatsiooni arendamine. Tund algab lihtsa ja lõbusa soojendusega, kus omandatakse vastava stiili baasteadmised, õpitakse kuulama muusikat ja selle järgi liikuma ning tegeletakse venitustega. Treeningu lõpus omandatakse tantsukombinatsioon.
Raskusaste: Intensiivne

Esindusgrupp on tantsustuudio üks põhigruppidest, kelle eesmärgiks on esindada tantsustuudiot erinevatel esinemistel ja võistlustel. Grupp on mõeldud neile, kes soovivad tantsuga tõsisemalt tegeleda. Koreograafiaid õpitakse väga erinevates stiilides. Lisaks kavadele tegeletakse vastavaks stiiliks vajalike oskuste arendamisega (nt painduvus, tantsutehnika, pöörded, hüpped, koordinatsioon).

Raskusaste: Keskmine

Noored II grupp on mõeldud eelkõige tantsuhuvilistele, kes käivad 3-5 klassis. Tunnis õpitakse erinevaid tantsustiile (show, cheerleading, street, vabatants) ning arendatakse mitmekülgsete harjutustega üldiseid kehalisi võimeid. Lisaks koreograafia õppimisele arendatakse painduvust ja koordinatsiooni. Samuti pööratakse tähelepanu ka esinemisjulgusele ja eneseväljendusele. Tunnid on mitmekülgsed ja meeleolukad. Tundidest ei puud

Raskusaste: Keskmine

Noored I grupp on mõeldud tüdrukutele, kes õpivad 1-2 klassis. See on segatund, mis hõlmab elemente nii tantsust kui ka võimlemisest. Tunnis arendatakse painduvust, sirutusi, õpitakse akrobaatilisi elemente, samuti tehakse erinevates stiilides tantsukavu. Üldises plaanis arendab tantsuline võimlemine kehatunnetust, koordinatsiooni, üldkehalist võimekust ning annab hea rühi.

Raskusaste: Kerge

Gruppi on oodatud kõik lapsed, kes tahavad tantsida ja sellest rõõmu tunda. Tund on ülesehitatud mängulistele ülesannetele. Püüame uurida kust liigutus alguse saab ja kuhu ta meid viib. Teeme pisut tutvust tantsutehnikaga ja otsime rõõmu omaloomingulistest liikumistest. Püüame avastada igas lapses peidus olevat loovust. Õpime koordinatsiooniharjutusi ja arendame painduvust. Harjutame palju lapsemeelseid kavasid, teeme tutvust eri

Raskusaste: Kerge

Gruppi on oodatud kõik lapsed, kes tahavad tantsida ja sellest rõõmu tunda. Tund on ülesehitatud mängulistele ülesannetele. Püüame uurida, kust liigutus alguse saab ja kuhu ta meid viib. Teeme pisut tutvust tantsutehnikaga ja otsime rõõmu omaloomingulistest liikumistest. Püüame avastada igas lapses peidus olevat loovust. Tunnid arendavad rütmitunnet, painduvust ja tantsulisi oskusi.