Hooaja 2019/2020 tunniplaan

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14:00
Keila 1. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Sigrid Narits
Keila 1. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Sigrid Narits
15:00
Keila 2-3 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:00
16:00
Elis Niinberg

Saku Noored I (1-4 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00
Saku Noored I (1-4 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00
Keila 2-3 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:30
16:30
Elis Niinberg

Keila 4-6 klass
Keila Kool, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma

Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
Mudilaste grupp 4-5 aastased. Lasteaed Päikesekild
16:30
17:10

ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:00
Mari-Ann Tammik

Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
5-7 aastased Lasteaed Päikesekild
17:30
18:15
16:00
Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
4-6 aastased Lasteaed Rukkilill
16:00
16:45
Carolin-Liis Tamm

Keila 4-6 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma

Saku Noored II (5-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00
Saku Noored II (5-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00
Keila, Contemporary
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Elis Niinberg
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
LISATUND KÕIGIL VÕIMALIK VALIDA! Keila Tervisekeskus, matisaal
16:30
17:30
Akrobaatika, venitused, lihasjõud
17:00
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:30
Mari-Ann Tammik
18:00
ALLSHOW Cheerleaders
Golden Club, Orhidee saal
18:00
19:30
Sigrid Narits
19:00
ALLSHOW Cheerleaders
Golden Club, Orhidee saal
19:00
20:30
Sigrid Narits

Keila, DanceMix, 17+ vanusele
Keila Kool, aeroobikasaal
19:30
20:30
Sigrid Narits
20:00

Esmaspäev

  • Keila 1. klass
    14:00 - 15:00
  • Keila 2-3 klass
    15:00 - 16:00
  • Saku Noored I (1-4 klass)
    15:00 - 16:00
  • Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
    16:00 - 16:45
  • Keila 4-6 klass
    16:00 - 17:00
  • Saku Noored II (5-9 klass)
    16:00 - 17:00
  • ALLSHOW Cheerleaders
    19:00 - 20:30
  • Keila, DanceMix, 17+ vanusele
    19:30 - 20:30

Teisipäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    17:00 - 18:30

Kolmapäev

  • Saku Noored I (1-4 klass)
    15:00 - 16:00
  • Saku Noored II (5-9 klass)
    16:00 - 17:00
  • ALLSHOW Cheerleaders
    18:00 - 19:30

Neljapäev

  • Keila 1. klass
    14:00 - 15:00
  • Keila 2-3 klass
    15:30 - 16:30
  • Keila 4-6 klass
    16:00 - 17:00
  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    16:30 - 17:10
  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    17:00 - 18:00
  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    17:30 - 18:15

Reede

  • Keila, Contemporary
    16:00 - 17:00

Pühapäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    16:30 - 17:30
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
4-6 aastased Lasteaed Rukkilill
16:00
16:45
Carolin-Liis Tamm

Esmaspäev

  • Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
    16:00 - 16:45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14:00
Keila 1. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Sigrid Narits
Keila 1. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Sigrid Narits

Esmaspäev

  • Keila 1. klass
    14:00 - 15:00

Neljapäev

  • Keila 1. klass
    14:00 - 15:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Keila 4-6 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma
Keila 4-6 klass
Keila Kool, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma

Esmaspäev

  • Keila 4-6 klass
    16:00 - 17:00

Neljapäev

  • Keila 4-6 klass
    16:00 - 17:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19:00
Keila, DanceMix, 17+ vanusele
Keila Kool, aeroobikasaal
19:30
20:30
Sigrid Narits
20:00

Esmaspäev

  • Keila, DanceMix, 17+ vanusele
    19:30 - 20:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18:00
ALLSHOW Cheerleaders
Golden Club, Orhidee saal
18:00
19:30
Sigrid Narits
19:00
ALLSHOW Cheerleaders
Golden Club, Orhidee saal
19:00
20:30
Sigrid Narits
20:00

Esmaspäev

  • ALLSHOW Cheerleaders
    19:00 - 20:30

Kolmapäev

  • ALLSHOW Cheerleaders
    18:00 - 19:30
No event hours available!
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Keila 2-3 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:00
16:00
Elis Niinberg
Keila 2-3 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:30
16:30
Elis Niinberg
16:00

Esmaspäev

  • Keila 2-3 klass
    15:00 - 16:00

Neljapäev

  • Keila 2-3 klass
    15:30 - 16:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Keila, Contemporary
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Elis Niinberg

Reede

  • Keila, Contemporary
    16:00 - 17:00
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
Mudilaste grupp 4-5 aastased. Lasteaed Päikesekild
16:30
17:10

Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
5-7 aastased Lasteaed Päikesekild
17:30
18:15
17:00
18:00

Neljapäev

  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    16:30 - 17:10
  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    17:30 - 18:15
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Saku Noored I (1-4 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00
Saku Noored I (1-4 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00

Esmaspäev

  • Saku Noored I (1-4 klass)
    15:00 - 16:00

Kolmapäev

  • Saku Noored I (1-4 klass)
    15:00 - 16:00
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saku Noored II (5-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00
Saku Noored II (5-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00

Esmaspäev

  • Saku Noored II (5-9 klass)
    16:00 - 17:00

Kolmapäev

  • Saku Noored II (5-9 klass)
    16:00 - 17:00
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
LISATUND KÕIGIL VÕIMALIK VALIDA! Keila Tervisekeskus, matisaal
16:30
17:30
Akrobaatika, venitused, lihasjõud
17:00
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:30
Mari-Ann Tammik
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:00
Mari-Ann Tammik
18:00

Teisipäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    17:00 - 18:30

Neljapäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    17:00 - 18:00

Pühapäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    16:30 - 17:30
No event hours available!
No events available!