Hooaja 2016/2017 tunniplaan.

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14:00
Keila Noored I (1-2 klass)
Keila Tervisekeskus, Diva saal
14:00
15:00
Elina
Keila Noored I (1-2 klass)
Keila Tervisekeskus, Diva saal
14:00
15:00
Elina
15:00
Saku Noored I (1-3 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00

Arigato Showtants (1-5 klass)
Arigato Spordiklubi
15:30
16:30
Olesja Kazeko

Keila Noored II (2-3 klass)
Keila Tervisekeskus
15:30
16:30
Carolin- Liis, alates teisest pool aastast Anni

Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
4-6 aastased Lasteaed Rukkilill
16:00
16:45
Anni Härma

Saku Noored II (4-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00

Saue 1-4 klass
16:30
17:30

Saue lastetants (4-6a)
Lasteaed Midrimaa
17:15
18:55
Keila Noored III (3-4 klass)
3-4, Diva saal
15:30
16:30
Kadri-Liis
Saku Noored I (1-3 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00

Arigato Showtants (1-5 klass)
Arigato Spordiklubi
15:30
16:30
Olesja Kazeko

Saku Noored II (4-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00

Saku lastetants (4-6a)
Mudilaste grupp 4-6 aastased. Lasteaed Päikesekild
16:30
16:10

Saue 1-4 klass
16:30
17:30
Keila Noored III (3-4 klass)
3-4 klass, Keila Tervisekeskus
15:30
16:30
Kadri-Liis

Keila Noored II (2-3 klass)
Keila Tervisekeskus
15:30
16:30
Carolin-Liis, alates teisest poolaastast Anni

Keila lasteaed Vikerkaar Lastetants 4-6a
4-6 aastased, Lasteaed Vikerkaar
15:45
16:30
16:00
NKFC Dance Squad
Nõmme Kalju Tantsutüdrukud Keila Terviekeskus, suur saal
16:00
17:30
Lisatrenn, mitte iga nädal!
17:00
Keila Showtants 7+ klassid
Keila Kool, aeroobikasaal
17:30
18:30
Kadi Tali
Keila Showtants 7+ klassid
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
17:00
18:00
Kadi Tali
Arigato TANTSUMIX
Mustamäe tee 24 (03.09 avatud trenn Arigatos)
17:30
19:00
Olesja Kazeko
18:00
19:00
NKFC Dance Squad
Nõmme Kalju Tantsutüdrukud Keila Kool, aeroobikasaal
19:30
21:00
Sigrid Narits
NKFC Dance Squad
Nõmme Kalju Tantsutüdrukud Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
19:00
20:30
Sigrid Narits
20:00

Esmaspäev

  • Saku Noored I (1-3 klass)
    15:00 - 16:00
  • Arigato Showtants (1-5 klass)
    15:30 - 16:30
  • Keila Noored II (2-3 klass)
    15:30 - 16:30
  • Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
    16:00 - 16:45
  • Saku Noored II (4-9 klass)
    16:00 - 17:00
  • Saue 1-4 klass
    16:30 - 17:30
  • Saue lastetants (4-6a)
    17:15 - 18:55
  • NKFC Dance Squad
    19:30 - 21:00

Teisipäev

  • Keila Noored I (1-2 klass)
    14:00 - 15:00
  • Keila Noored III (3-4 klass)
    15:30 - 16:30
  • Keila Showtants 7+ klassid
    17:30 - 18:30

Kolmapäev

  • Saku Noored I (1-3 klass)
    15:00 - 16:00
  • Arigato Showtants (1-5 klass)
    15:30 - 16:30
  • Saku Noored II (4-9 klass)
    16:00 - 17:00
  • Saku lastetants (4-6a)
    16:30 - 16:10
  • Saue 1-4 klass
    16:30 - 17:30

Neljapäev

  • Keila Noored I (1-2 klass)
    14:00 - 15:00
  • Keila Noored III (3-4 klass)
    15:30 - 16:30
  • Keila Noored II (2-3 klass)
    15:30 - 16:30
  • Keila lasteaed Vikerkaar Lastetants 4-6a
    15:45 - 16:30
  • Keila Showtants 7+ klassid
    17:00 - 18:00
  • NKFC Dance Squad
    19:00 - 20:30

Laupäev

  • NKFC Dance Squad
    16:00 - 17:30

Pühapäev

  • Arigato TANTSUMIX
    17:30 - 19:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Keila lasteaed Vikerkaar Lastetants 4-6a
4-6 aastased, Lasteaed Vikerkaar
15:45
16:30
16:00

Neljapäev

  • Keila lasteaed Vikerkaar Lastetants 4-6a
    15:45 - 16:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
4-6 aastased Lasteaed Rukkilill
16:00
16:45
Anni Härma

Esmaspäev

  • Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
    16:00 - 16:45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14:00
Keila Noored I (1-2 klass)
Keila Tervisekeskus, Diva saal
14:00
15:00
Elina
Keila Noored I (1-2 klass)
Keila Tervisekeskus, Diva saal
14:00
15:00
Elina

Teisipäev

  • Keila Noored I (1-2 klass)
    14:00 - 15:00

Neljapäev

  • Keila Noored I (1-2 klass)
    14:00 - 15:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Keila Noored III (3-4 klass)
3-4, Diva saal
15:30
16:30
Kadri-Liis
Keila Noored III (3-4 klass)
3-4 klass, Keila Tervisekeskus
15:30
16:30
Kadri-Liis
16:00

Teisipäev

  • Keila Noored III (3-4 klass)
    15:30 - 16:30

Neljapäev

  • Keila Noored III (3-4 klass)
    15:30 - 16:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17:00
Keila Showtants 7+ klassid
Keila Kool, aeroobikasaal
17:30
18:30
Kadi Tali
Keila Showtants 7+ klassid
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
17:00
18:00
Kadi Tali
18:00

Teisipäev

  • Keila Showtants 7+ klassid
    17:30 - 18:30

Neljapäev

  • Keila Showtants 7+ klassid
    17:00 - 18:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
NKFC Dance Squad
Nõmme Kalju Tantsutüdrukud Keila Terviekeskus, suur saal
16:00
17:30
Lisatrenn, mitte iga nädal!
17:00
18:00
19:00
NKFC Dance Squad
Nõmme Kalju Tantsutüdrukud Keila Kool, aeroobikasaal
19:30
21:00
Sigrid Narits
NKFC Dance Squad
Nõmme Kalju Tantsutüdrukud Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
19:00
20:30
Sigrid Narits
20:00

Esmaspäev

  • NKFC Dance Squad
    19:30 - 21:00

Neljapäev

  • NKFC Dance Squad
    19:00 - 20:30

Laupäev

  • NKFC Dance Squad
    16:00 - 17:30
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17:00
Saue lastetants (4-6a)
Lasteaed Midrimaa
17:15
18:55
18:00

Esmaspäev

  • Saue lastetants (4-6a)
    17:15 - 18:55
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Keila Noored II (2-3 klass)
Keila Tervisekeskus
15:30
16:30
Carolin- Liis, alates teisest pool aastast Anni
Keila Noored II (2-3 klass)
Keila Tervisekeskus
15:30
16:30
Carolin-Liis, alates teisest poolaastast Anni
16:00

Esmaspäev

  • Keila Noored II (2-3 klass)
    15:30 - 16:30

Neljapäev

  • Keila Noored II (2-3 klass)
    15:30 - 16:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saue 1-4 klass
16:30
17:30
Saue 1-4 klass
16:30
17:30
17:00

Esmaspäev

  • Saue 1-4 klass
    16:30 - 17:30

Kolmapäev

  • Saue 1-4 klass
    16:30 - 17:30
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saku lastetants (4-6a)
Mudilaste grupp 4-6 aastased. Lasteaed Päikesekild
16:30
16:10

Kolmapäev

  • Saku lastetants (4-6a)
    16:30 - 16:10
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Saku Noored I (1-3 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00
Saku Noored I (1-3 klass)
Saku Spordikeskus
15:00
16:00

Esmaspäev

  • Saku Noored I (1-3 klass)
    15:00 - 16:00

Kolmapäev

  • Saku Noored I (1-3 klass)
    15:00 - 16:00
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saku Noored II (4-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00
Saku Noored II (4-9 klass)
Saku Spordikeskus
16:00
17:00

Esmaspäev

  • Saku Noored II (4-9 klass)
    16:00 - 17:00

Kolmapäev

  • Saku Noored II (4-9 klass)
    16:00 - 17:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Arigato Showtants (1-5 klass)
Arigato Spordiklubi
15:30
16:30
Olesja Kazeko
Arigato Showtants (1-5 klass)
Arigato Spordiklubi
15:30
16:30
Olesja Kazeko
16:00

Esmaspäev

  • Arigato Showtants (1-5 klass)
    15:30 - 16:30

Kolmapäev

  • Arigato Showtants (1-5 klass)
    15:30 - 16:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17:00
Arigato TANTSUMIX
Mustamäe tee 24 (03.09 avatud trenn Arigatos)
17:30
19:00
Olesja Kazeko
18:00

Pühapäev

  • Arigato TANTSUMIX
    17:30 - 19:00
No event hours available!
No events available!