Hooaja 2020/2021 tunniplaan.

*Veel ei ole lisatud tunniplaani:
Laulasmaa kool
Harkujärve lasteaed
Vikerkaare lasteaed

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14:00
Keila 1.-2. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Anni Härma
Keila 1.-2. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Anni Härma
15:00
Keila 3-4 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:00
16:00
Keila 3-4 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:30
16:30

Keila 5-7 klass
Keila Kool, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma

Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
Mudilaste grupp 4-5 aastased. Lasteaed Päikesekild
16:30
17:10

ALLSHOW Show & Cheerleaders
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:00
Sigrid Narits

Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
5-7 aastased Lasteaed Päikesekild
17:30
18:15
16:00
Miki Lasteaed, Keila
4-6 aastased, lastetants
16:00
16:45
Lastetants

Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
4-6 aastased Lasteaed Rukkilill
16:00
16:45
Carolin-Liis Tamm

ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Sigrid Narits

Saku Noored
Saku Spordikeskus
16:30
17:30
Keila 5-7 klass
Keila Kool, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma
Saku Noored
Saku Spordikeskus
16:30
17:30
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Sigrid Narits
17:00
ALLSHOW Show & Cheerleaders
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:30
Sigrid Narits
Dancefeels
WORKSHOP 16+ (1x KUUS) 12. september 10.oktoober 14.november 12.detsember
17:00
18:30
Iga kuu toome teieni uue professionaalse treeneri. Workshoppide märksõna: naiselikkus Asukoht: Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
18:00
19:00
AllShow Cheerleaders
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
19:30
21:00
Sigrid Narits
20:00
AllShow Cheerleaders
Keila Kool, aeroobikasaal
20:00
21:30
Sigrid Narits
21:00

Esmaspäev

  • Keila 3-4 klass
    15:00 - 16:00
  • Miki Lasteaed, Keila
    16:00 - 16:45
  • Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
    16:00 - 16:45
  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    16:00 - 17:00
  • Saku Noored
    16:30 - 17:30
  • AllShow Cheerleaders
    20:00 - 21:30

Teisipäev

  • Keila 1.-2. klass
    14:00 - 15:00
  • Keila 5-7 klass
    16:00 - 17:00
  • ALLSHOW Show & Cheerleaders
    17:00 - 18:30

Kolmapäev

  • Saku Noored
    16:30 - 17:30

Neljapäev

  • Keila 1.-2. klass
    14:00 - 15:00
  • Keila 3-4 klass
    15:30 - 16:30
  • Keila 5-7 klass
    16:00 - 17:00
  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    16:30 - 17:10
  • ALLSHOW Show & Cheerleaders
    17:00 - 18:00
  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    17:30 - 18:15
  • AllShow Cheerleaders
    19:30 - 21:00

Reede

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    16:00 - 17:00

Laupäev

  • Dancefeels
    17:00 - 18:30
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
4-6 aastased Lasteaed Rukkilill
16:00
16:45
Carolin-Liis Tamm

Esmaspäev

  • Keila lasteaed Rukkilill Lastetants 4-6a
    16:00 - 16:45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
14:00
Keila 1.-2. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Anni Härma
Keila 1.-2. klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
14:00
15:00
Anni Härma

Teisipäev

  • Keila 1.-2. klass
    14:00 - 15:00

Neljapäev

  • Keila 1.-2. klass
    14:00 - 15:00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Keila 5-7 klass
Keila Kool, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma
Keila 5-7 klass
Keila Kool, aeroobikasaal
16:00
17:00
Anni Härma

Teisipäev

  • Keila 5-7 klass
    16:00 - 17:00

Neljapäev

  • Keila 5-7 klass
    16:00 - 17:00
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Sigrid Narits
ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
16:00
17:00
Sigrid Narits

Esmaspäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    16:00 - 17:00

Reede

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders Järelkasv
    16:00 - 17:00
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Miki Lasteaed, Keila
4-6 aastased, lastetants
16:00
16:45
Lastetants

Esmaspäev

  • Miki Lasteaed, Keila
    16:00 - 16:45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15:00
Keila 3-4 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:00
16:00
Keila 3-4 klass
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
15:30
16:30
16:00

Esmaspäev

  • Keila 3-4 klass
    15:00 - 16:00

Neljapäev

  • Keila 3-4 klass
    15:30 - 16:30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17:00
Dancefeels
WORKSHOP 16+ (1x KUUS) 12. september 10.oktoober 14.november 12.detsember
17:00
18:30
Iga kuu toome teieni uue professionaalse treeneri. Workshoppide märksõna: naiselikkus Asukoht: Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
18:00

Laupäev

  • Dancefeels
    17:00 - 18:30
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19:00
AllShow Cheerleaders
Keila Tervisekeskus, aeroobikasaal
19:30
21:00
Sigrid Narits
20:00
AllShow Cheerleaders
Keila Kool, aeroobikasaal
20:00
21:30
Sigrid Narits
21:00

Esmaspäev

  • AllShow Cheerleaders
    20:00 - 21:30

Neljapäev

  • AllShow Cheerleaders
    19:30 - 21:00
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
Mudilaste grupp 4-5 aastased. Lasteaed Päikesekild
16:30
17:10

Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
5-7 aastased Lasteaed Päikesekild
17:30
18:15
17:00
18:00

Neljapäev

  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    16:30 - 17:10
  • Saku lasteaed Päikesekild, Lastetants (4-6a)
    17:30 - 18:15
No event hours available!
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16:00
Saku Noored
Saku Spordikeskus
16:30
17:30
Saku Noored
Saku Spordikeskus
16:30
17:30
17:00

Esmaspäev

  • Saku Noored
    16:30 - 17:30

Kolmapäev

  • Saku Noored
    16:30 - 17:30
No event hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17:00
ALLSHOW Show & Cheerleaders
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:30
Sigrid Narits
ALLSHOW Show & Cheerleaders
Keila Kool, aeroobikasaal
17:00
18:00
Sigrid Narits
18:00

Teisipäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders
    17:00 - 18:30

Neljapäev

  • ALLSHOW Show & Cheerleaders
    17:00 - 18:00
No event hours available!
No events available!