MINIDE TRENNID

Gruppi on oodatud kõik lapsed, kes tahavad tantsida ja sellest rõõmu tunda.
Minide grupis pannakse alus ilusale rühile, heale painduvusele, kordinatsioonile ja üldfüüsilisele vormile.
Püüame uurida, kust liigutus alguse saab ja kuhu ta meid viib. Teeme pisut tutvust tantsutehnikaga ja otsime rõõmu ka omaloomingulistest liikumistest
Õpitakse vahvaid lapsemeelseid tantsukavasid, tehakse tutvust lihtsamate võimlemiselementidega (sild, hundiratas, kukerpall jne).
Tunnid arendavad rütmitunnet, painduvust, lihastööd ja tantsulisi oskusi.

NOORED SHOWTANTS

Showtantsu grupid kooliealistele lastele ja noortele. Showtantsu tunnid on inspireeritud ja kombineeritud erinevatest tantsustiilidest. Arendatakse mitmekülgsete harjutustega üldiseid kehalisi võimeid. Õpitakse rütmitunnet ning arendatakse tantsulisi oskusi (sh ka painduvust ja üldfüüsilist). Samuti pööratakse tähelepanu ka esinemisjulgusele, koostööle ja eneseväljendusele.

Trennid toimuvad Keila Koolis ja Keila Tervisekeskuses.

Noorte Showtantsu grupid on saavutanud palju poodiumikohti, viimane neist 1. koht Happy Dancers Baltic Cup 2023 Showtantsu kategoorias.

NOORED JAZZ & TANTSUTEHNIKA

Jazzi ja tantsutehnika tund on mõeldud vanusele 11+, mis baseerub jazzi- ja balletitehnikale ning hõlmab endas ka ettevalmistavat üldfüüsilist treeningut sh. venitused ja akrobaatika. Tunni fookuses on tantsija mitmekülgne areng läbi jazzi ja kaasaegsetantsu, mida toetab tantsutehnika segmendis uute oskuste arendamine ja liikumiskvaliteedi parendamine.

ALLSHOW CHEERLEADERS

Allshow tantsutüdrukute gruppi on mõeldud tantsijatele vanusest 16+.
Grupp iseloomustab energia, rõõmsameelsus ning tiimitöö.
AllShow esineb korvpallimängudel ja võtab osa tantsuvõistlustest ja muudest projektidest.

Treeningutes õpitakse huvitavaid, enamuselt energilisi ja löövaid erinevates stiilides koreograafiaid, arendatakse painduvust ning raskemaid tantsuelemente.
Grupiga liitumiseks vajalik varasem tantsu- võimlemise-, või akrobaatiline kogemus.
Trennid toimuvad Keila Koolis ja Keila Tervisekeskuses.

CHEER SHOW

Cheer Show, ettevalmistav grupp AllShow esinduseks. Grupis õpime mitmekülgseid oskusi nagu akrobaatilised elemendid ja erinevate tantsustiilide valdamist. Rõhku pannakse palju ka energia ning eneseväljendusele. Grupi hooaja eesmärk on võistelda Eesti Meistrivõistlustel cheer hip-hop kategoorias (cheer performance tantsustiilis).
Grupiga ootame liituma vaid varasema tantsukogemusega alates 13+ eluaastast. Gruppi sobivust otsustab treener.

Diva kuulub Eesti Cheerleadingu liitu ning on saavutanud aastal 2022 Eesti Meistrivõistlustel 3. koha.

HEELS & PERFORMANCE (ei stardi)

Heels on üks kord nädalas toimuv treening, mis on mõeldud täiskasvanutele, kes tahavad lihtsalt tantsimist nautida ja areneda.
Märkssõnadeks on naiselikkus, vürtsikus ja enesekindlus. Heels treeningud toovad sinus välja naiselikkuse, arenedavad julgust ning arendavad koreograafiaoskusi, otseloomulikult tagab parema vormi ning energialaengu. Tantsitakse nii kontsadel, kui ka performance tundides ka tossudes.
Alustatakse kergematest koreograafiadest ja liigutakse hooja jooksul raskusastet tõstes.
Kolmapäeval kell 19.00-20.15 Keila Kooli aeroobikasaalis.

Registreeri proovi trenni siin.
Registreeri kohe gruppi siin