Olesja Kazeko

Treener
Tutvustus

Treening: Contemporary, laste showtants.
Vabakutseline tantsija/tantsutreener ja koreograaf. Olesja on osalenud ja võitnud nii tantsijana kui ka koreograafina palju tiitleid erinevatelt Eesti ja välismaa tantsufestivalidelt ning võistlustelt nagu ERT, Koolitants, EDO ja IDO, Kuldne Karikas, Dance Star, StreetStar (Rootsi).
Õppinud Tartu Ülikoolis laste psühholoogiat ja pedagoogikat, tantsuhariduse saanud Eesti Tantsuagentuurist, lisaks osalenud paljudel koolitustel nii Eestis kui ka välismaal: FnF summer dance intensive (Poola), FairPlay Dance Camp (Poola), Marikas tantsukool (Rootsi), Studio 68 ja Pineapple (London), Mediterraneo Dance Festival (Itaalia).
Olesja on enda koht öelnud: “Tants on minu jaoks See, millele ma pühendan kõige rohkem oma aega ja millest mul kunagi kahju ei ole. See, millest väsimus kõige meeldivam ja nauditavam. See, mis toob mulle kõige rohkem erinevaid emotsioone. See, mis mind kunagi ei tüüta ning millega ma seostan kogu oma elu. See, mille kaudu saan väljendada oma muusikaarmastust, mis teeb mind sügavamaks, väljendusrikkamaks ja tugevamaks. See, mis teeb mu elu sisukamaks ja põnevamaks … Tants on suur rõõm, kirg ja armastus minu elus!”